• Ulvi noortetuba suletud 01.juuli 2018.a. - 15.august 2018.a. puhkame ja naudime suve! 

 

  • 23.märtsil 2018.a. kell 8.00 sõidame Ulvi noortetoa noortega Tallinna. Külastame KUMU, Jetti jäähalli, Ülemiste ostukeskust ja kindlasti ka MCDonaldsit. Väljasõidu info ja kirjapanekud toimuvad noortetoas. 

     Ole kiire, sest kohtade arv on piiratud!

 

 

Kõik-kõik on uus septembrikuus ehk Ulvi noortetuba toimetab!

Ulvi noortetuba on sellest sügisest saanud sisse uue hoo ja hingamise. Noori ootavad päris uued huviringid ja tegevused. Küsid, et mis need endast kujutavad? Loe ja tutvu uute võimalustega!

Septembrist on käima lükatud tehnikahuviliste huviring. Koos käiakse igal kolmapäeval algusega kl 19.00 Huviklubi ruumides (Ulvi keskel asuv angaar). Noored saavad kokku, tunnevad end hästi ja tegelevad juhendaja käe all tehnika remondiga, mille käigus nad õpivad tehniliselt tundma ja parandama jalgrattaid, rollereid, mootorrattaid, ATV-d ja sõiduautosid. Õpetliku ja kasuliku huviringi raames saavad kindla peale selgemaks erinevad metallid, kuidas käib jootmine ja keevitamine ja kindlasti saavad sõidukorda nii mõnedki kuurinurgas vedelenud jalgrattad või mopeedid. Muide, huviring pole mõeldud ainult poistele vaid oodatud on kindlasti ka tütarlapsed! Huviringi juhendab Rene Metsla.

Aga neid, keda paeluvad kaunid kunstid, ootame me näite- ja muusikaringi, mis toimub esmaspäeviti algusajaga kell 18.00. Kokku saame ikka Ulvi noortetoas. See huviring on mõeldud 7-26 aastastastele nootele ja tegevuse eesmärgiks on pakkuda Rägavere valla noortele võimalust koos käia ja tegutseda ning läbi näite- ja muusikategevuse kasvatada noortes julgust ja enesekindlust, suunata neid omavahel suhtlema ja koostööd tegema. Mis me täpsemalt teeme? Noortega tegeleb näite- ja muusikaringi juhendaja Anni Rikker, kes kasutab loovtegevuses muusikateraapia elemente, rakendab foorumteatri põhimõtteid; koos osaletakse õpitubades (meikar, juuksur, lavastaja, muusikud jne), õpitakse erinevaid pille (flöödid, väike kandled, cajon, rütmipillid), valmistatakse ette näidendeid ja muusikalisi etteasteid ja palju muudki veel. Kui soovid rohkem teada, siis tuleb kohale tulla või oma laps huviringi saata! Esinema plaanitakse hakata valla erinevatel sündmustel nagu näiteks lusikapidu, jõulupidu või emadepäeva tähistamine. Esimesed tellimused esinemisteks on näiteringile juba tehtud!

Lisaks sellele lükatakse käima ka mobiiline noorsootöö, mille käigus soovitakse jõuda  valla väiksemate külade noorteni, et nad ei tunneks ennast tõrjutuna valla keskusest, kus tegevused toimuvad. Ja suuremaks eesmärgiks on saada noortetuppa täiskohaga noorsootöötaja.

Ringide tegevused on noortele tasuta!

Kui see kõik tekitas sinus huvi, siis tule kohale!

Kõiki ülalkirjeldatud tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Ktg logod (1).jpg